Byenveni nan sit entènèt nou an!

Sèvis & Sipò

Thailand

Biwo Thailand:
Add : 89/6 Enterprize Park Moo 15 Tambol Bangkaew Amphur Bangplee , Samutprakan 10540
Kontakte: Maipim +66809353548 +6621361985
Imèl:Maipim@kaiquan.com  
Thanaest.s@kaiquan.com.cn

Thailand

Ajan kontak:
CCMSUPPLY AK SÈVIS co, Ltd.
Add : 12 MOO 1 TUMBOL LADTAKIEN, AMPHUR KABINBURI, PRACHINBURI, 25110 TAILAND
Tel: 0-3757-6766
Faks: 0-3757-6767 02-1300335-7

vietnam

Biwo Vyetnam:
Add : viet nam, vil hanoi, distri dong da, 324 tay son, bilding oriental, etaj 12a, chanm 12a04
Andy 13393017578
Imèl : andy@kaiquan.com.cn

Indonesia

Biwo Endonezi:
Harry Gao
PT Mob : +62 85720812733 CN Mob : + 86-13795473578
Imèl : harry@kaiquan.com.cn
Add: Graha Kencana Unit G Lt.9, Jalan Raya Perjuangan no. 88, Kebon Jeruk-Jakarta Barat 11530

Pakistan

Pakistan Biwo
Pakistan ajoute : 16th Floor, Harbour Front Building, Blòk 4 Clifton, Karachi 75600, Pakistan ,
Kontakte : zhengyanfei
TEL : +8618934025416
Imèl : zhengyanfei@kaiquan.com.cn
Ajan kontak
Pakistan 92 +92 344 3099653

Malaysia

Malezi  Biwo
Malezi ajoute : 13, Jalan PJS 1/27, Taman Petaling Utama, 46150 Petaling Jaya, Selangor, Malezi
Kontakte : zhengyanfei
TEL : +8618934025416
Imèl : zhengyanfei@kaiquan.com.cn
Ajan kontak
Malezi : +60 3-7773 2383

Russian

Larisi Biwo:
Kontak: Alex Song TEL: +79687149977 eac@kaiquan.com.cn
Kontakte: Warren Wu TEL: +79687655177 warren@kaiquan.com.cn
Ajoute: Moskou, Altufyevskoe Shosse 2, otèl voskhod, etaj 16th

china-01

Gwoup Kaiquan
Add : 4255 4287 Cao'an Road, Jiading Distri, Shanghai, Lachin
Kontak: Maria
Imèl: trading@kaiquan.com.cn
13162726836@163.com
Wechat: 13162726836

Zòn Mwayen Ewòp:
Kontakte : Frank Zhao
TEL: + 86-1597313735
Imèl : frank@kaiquan.com.cn